Відділ контрактного навчання та працевлаштування

 


Начальник Відділу

Логвінова Олена Леонідівна

В Одеській державній академії будівництва та архітектури для сприяння в працевлаштуванні випускників працює відділ  зв∙язку   з виробництвом та маркетингу.

 

Створена  та постійно поповнюється  база даних студентів і випускників, які звертаються за  наданням допомоги в працевлаштуванні.  Також  укладені договори на  підготовку спеціалістів і постійно розширюється база потенційних роботодавців.

Направлення на роботу видаються на основі трьохсторонніх договорів між академією підприємством і випускником та згідно листів-заявок.  На теперішній час укладено  з роботодавцями біля 10% договорів на подальше працевлаштування випускників.

Розроблена і розіслана на ведучі будівельні і комунальні підприємства України тест-анкета, яка включає в себе інформацію про спеціальності, за якими проводиться випуск молодих спеціалістів, тенденції розвитку підприємства на найближчі 5 років, а також перспективи наших взаємовідносин. Анкета включає в себе наступні питання:

- Які роботи виконує підприємство?

- Тенденції розвитку підприємства.

- Інформація про спеціальності, за якими проводиться підготовка молодих фахівців.

- На які спеціальності  у підприємства є попит на випускників.

- Чи працюють на підприємстві випускники академії і відгуки про їх виробничу діяльність?

- Перспективи взаємовідносин.

Постійно продовжується накопичення бази потенційних роботодавців.

Укладені договори на підготовку студентів з послідуючим працевлаштуванням з такими роботодавцями як ТОВ «Стікон»      (м. Одеса); ВАТ «Одесагаз» (м. Одеса); ТОВ «Одесатеплокомуненерго» (м.Одеса); КП «Іллічівськводоканал» (м. Іллічівськ); ДП «Іллічівський торговий порт» (м. Іллічівськ); ПБМО «Одесабуд» (м.Одеса);  ПБГ «Інтобуд» (м.Одеса) та багатьма іншими.

Співпрацюємо з Одеським міським центром зайнятості з питань, що спрямовані на координацію дій сторін направлених на реалізацію соціального захисту у працевлаштуванні випускників.

Майже 100%  працевлаштовані випускники бюджетної форми навчання і близько 5% випускників, які навчалися за контрактною формою навчання.

Картка працевлаштування випускника

Для різних спеціальностей в розділі наступних дисциплін: менеджмент персоналу, управління персоналом, мотивація виробничого персоналу, менеджмент організацій, основи менеджменту і маркетингу включені питання зв'язані з працевлаштуванням випускників, а саме – техніка пошуку роботи, складання резюме та написання листів, підготовка до співбесіди, поводження  під час співбесіди та оцінка  результатів співбесіди. 


Для допомоги в працевлаштуванні  зразок резюме та зразок оформлення запиту для випускників ОДАБА


Резюме [26,5 Kb] (cкачиваний: 70)


Квитанція на сплату за навчання ОДАБА.pdf [216,98 Kb] (cкачиваний: 70)

 

Квитанція на сплату за гуртожиток ОДАБА.pdf [302,28 Kb] (cкачиваний: 16)

 

ПРЕДЛАГАЕМ РАБОТУ ВЫПУСКНИКАМ 2016.doc [31,5 Kb] (cкачиваний: 35)

 

Работа для выпускников (приглашение на работу).doc [22 Kb] (cкачиваний: 21)

 

Приглашение в на работу.doc [19,5 Kb] (cкачиваний: 16)