Шановні колеги!
Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді за спеціальним видом діяльності – Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів серед студентів технічних вищих навчальних закладів

   3гідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 р.  Одеська державна академія будівництва та архітектури (ОДАБА) призначена базовим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2013/2014 навчального року за спеціальним видом діяльності – Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів серед студентів технічних ВНЗ.

  Олімпіада проводиться з метою підвищення якості підготовки фахівців будівельної галузі, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання.

   До участі у ІІ етапі Олімпіади допускаються тільки студенти четвертого курсу, які навчаються за напрямом підготовки «Будівництво» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та є призерами І етапу Олімпіади у вищому навчальному закладі, де вони навчаються. Конкурс проводиться за особистим заліком.

   Кількісний склад (команда) учасників ІІ етапу Олімпіади становить  три  студента від кожного навчального закладу. Характер та тематика питань, що виносяться на 2 конкурсні тури змагань учасників Олімпіади, в цілому відповідають структурі, які були запропоновані на попередній Всеукраїнській олімпіаді за спеціальним видом діяльності – Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів. 
   Залізобетонні будівельні конструкцій, які можуть бути темами письмової роботи олімпіади за спеціальним видом діяльності – Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів, а також критерії оцінки відповідей студентів і підведення підсумків конкурсу на ІІ етапі Олімпіади будуть оприлюднені на сайті академії http://www.ogasa.org.ua, на прикладі одного із завдань після їх розробки.
  На письмовому турі змагань виносяться 10 навчальних дисциплін: будівельне матеріалознавство; в’яжучі речовини; заповнювачі для бетонів; бетони і будівельні розчини; тепло-технічне обладнання підприємств будіндустрії; механічне обладнання підприємств будіндус-трії; арматура для залізобетонних конструкцій; управління якістю будівельних матеріалів; організація підприємств індустрії будівельних матеріалів; технологія залізобетону (спецкурс).
Якщо відповідні кафедри Вашого вищого навчального закладу бажають взяти участь у формуванні завдань письмових конкурсних турів, необхідно надіслати пропозиції конкурсних завдань до ОДАБА не пізніше 20 березня 2014 р. з варіантами відповідей та критеріями оцінок (в балах) як кожної відповіді, так і окремих їх розділів. Остаточне рішення щодо включення пропозицій в конкурсні завдання приймає оргкомітет Олімпіади.
Склад журі ІІ туру Олімпіади буде формуватися з провідних науково-педагогічних співробітників базового вищого навчального закладу (ОДАБА).  Також до складу журі будуть включені керівники студентських команд, які будуть брати участь у ІІ турі Олімпіади. Для попереднього формування журі просимо проінформувати оргкомітет Олімпіади щодо бажань керівників студентських команд увійти до складу журі (з зазначенням дисципліни).
ІІ етап Олімпіади буде проведений у відповідності з наказом Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 р. у період з  21 по 25 квітня  2014 р.:

21.04 – день заїзду, розселення та перше зібрання керівників олімпіади о 16.00.
22.04 – тестування по тестам на 100 питань. 
23.04 – написання і перевірка письмової роботи.
24.04 – підведення підсумків, апеляція і нагородження переможців.
25.04 – день роз’їзду учасників Олімпіади.

Примітка: 20 квітня – Великдень. Якщо вихідний день буде перенесений Міністерством на 21 квітня, то Олімпіада буде проведена в період з 22.04 по 25.04.

Витрати на відрядження студентів і керівників, які очолюють команди у ІІ етапі Олімпіади, здійснюються ВНЗ, в яких вони навчаються та працюють.
   Анкети керівників і переможців І етапу Олімпіади за спеціальним видом діяльності – Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів просимо направити не пізніше 1 березня 2014 р. за поштовою адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4. Оргкомітет олімпіади за спеціальним видом діяльності – Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів та за електронними адресами: [email protected] (або [email protected]). Анкетні данні також будуть використані для підготовки бейджиків учасників Олімпіади.
   Реєстрація учасників ІІ етапу Олімпіади та керівників команд буде відбуватися в холі Будівельно-технологічного інституту (вул. Старопортофранківська,  28)  21 або 22 квітня 2014 р. з 800 до 1500 год. (або за Вашим повідомленням про час прибуття транспорту).
   Кожний студент-учасник олімпіади повинен мати при собі паспорт, студентський білет та посвідчення про відрядження. Кожний керівник студентської команди повинен мати при собі паспорт та посвідчення про відрядження.
   Для студентів і керівників команд ОДАБА пропонує місця у студентських гуртожит-ках, у готелі ОДАБА або у міському готелі на Чорноморському узбережжі з вартістю прожи-вання до 300 грн./добу, тобто в межах вартості, яку дозволяє виділити на олімпіаду Ваша бу-хгалтерія, або відповідно з можливостями та побажаннями учасників.
   Придбання білетів на зворотній проїзд членів Вашої команди ОДАБА не забезпечує.
   За довідками звертатися за тел.:
  (048)729-85-86; 733-37-53 (Штаб Олімпіади – деканат будівельно-технологічного ін-ституту,   директор к.т.н., проф.  Володимир Геннадієвич Суханов);
  (048)729-86-34 (Штаб Олімпіади – кафедра «Виробництва будівельних виробів і конс-трукцій», зав. кафедрою д.т.н, проф. Валерій Миколайович Вировой);
 (048)723-49-37 (Проректор з науково-педагогічної роботи д.т.н., проф. Іван Васильо-вич Барабаш).
  Проїзд до Будівельно-технологічного інституту ОДАБА в м. Одеса буде організовано індивідуальним автотранспортом, а в іншому випадку, наприклад, в неробочий час – міським громадським транспортом до Старопортофранківської, 28:
– від Залізничного вокзалу «Одеса-Головна» – маршрутними таксі №124 і №127, тролейбусом №1 або трамваєм №28 до зупинки «пл. Л. Толстого»;
– від Центрального автовокзалу – трамвай №5 до зупинки «вул. Тираспольська» а далі трамваєм №28 одну зупинку до «пл. Л. Толстого» (або пішки);
– від автовокзалу «Привоз» – трамваєм №28 до зупинки «пл. Л. Толстого».

З повагою,
Голова оргкомітету Всеукраїнської олімпіади
за спеціальним видом діяльності – Технологія
будівельних конструкцій, виробів і матеріалів,
Ректор академії, доктор техн. наук, професор                                           В. С. Дорофєєв
 
 
Можливі теми письмової роботи 

Теми.PDF [94,35 Kb] (cкачиваний: 18)

  

Анкета керівника команди та учасника ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
Анкета.doc [56,5 Kb] (cкачиваний: 12)
 
Критерії оцінок окремих відповідей і окремих розділів завдання (в балах) 

Критерії оцінок.PDF [272,49 Kb] (cкачиваний: 11)