Партнерство Erasmus Mundus надає стипендії для кандидатів з України

Усі охочі з Білорусі, Молдови та України мають змогу подати заявку на отримання стипендій на 2013/2014 навчальний рік, що фінансуються у рамках програми Партнерство Erasmus Mundus для Білорусі, Молдови та України (ЕМР-АІМ).

Стипендії покриватимуть витрати на проживання та харчування, проїзд, страхування та внески за участь у заходах (за потреби).

EMP-AIM є партнерством 17 університетів країн-членів ЄС, Білорусі, України та Молдови. Метою EMP-AIM є розвиток структурованої та тривалої співпраці між університетами-учасниками для зміцнення наукової, культурної та економічної співпраці поміж країнами-членами ЄС і країнами Східної Європи.

Університетами-партнерами від ЄС є: Університет Міколаса Ромеріса (Литва), Університет Йоганнеса Кеплера (Лінц, Австрія), Університет Коменського, (Братислава, Словаччина), університети міст Печ (Угорщина), Саленто (Італія) та Аліканте (Іспанія), університет Гламоргану (Великобританія), а також школа бізнесу Туріба (Латвія).

Заявки на отримання стипендій подаються онлайн (це можна зробититут). Кожен охочий може подати лише одну заявку.

Окрім того, заявники запрошуються до написання короткого (щонайбільше 1000 знаків) пояснення їхньої мотивації отримання стипендії EMP-AIM.

Останній термін подачі заявок –25 січня 2013 року.

Більш детально з умовами участі у програмі можна ознайомитисятут.

Нагадаємо, що Erasmus Mundus – це освітня програма Євросоюзу, спрямована на активізацію міжнародної співпраці та підвищення мобільності серед студентів, викладачів та науковців. Акцент програми зроблено на підвищенні освітньої співпраці між країнами ЄС та державами з-поза його меж.

Більше інформації:

Ця новина на сайті ENPI-Info

Веб-сайт Партнерства Erasmus Mundus для Білорусі, Молдови та України

Kindest regards


Oleg Popov
Head of the Department of International Relations
Odessa State Academy of Civil Engineering and Architecture
Didrihsona str. 4
Odessa 65029
Ukraine
ph:+38 048 729 85 48
fax:+38 048 72369 04
e-mail:intercom@ogasa.org.ua
www.intercomogasa.org.ua