Отримай додаткові 20 балів до ЗНО при вступі до ОДАБА!

 

Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, Правил прийому до Одеської державної академії будівництва та архітектури в 2018 році та Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, учасникам Олімпіад, які набрали не менше 90% балів у другому турі, нараховуються від 1 до 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного балу для вступу до академії на навчання за наступними спеціальностями:


133 Галузеве машинобудування;


192 Будівництво та цивільна інженерія;


193 Геодезія та землеустрій;


194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології.


Олімпіада проводиться з української мови та літератури, математики, іноземної мови, історії України, географії та фізики у два тури (дистанційний та очний).


Перший тур з кожної дисципліни проводиться з 19 березня по 01 квітня 2018 року двома способами:

  • учасники Олімпіади ознайомлюються із завданнями, розміщеними на сайті академії www.ogasa.org.ua, розв’язують їх та надсилають реєстраційну анкету та бланк відповідей на електронну адресу: [email protected]
  • учасник у зручний для нього час на порталі додаткових освітніх послуг академії https://kursyogasa.moodlecloud.com/login/index.php повинен зареєструватися та виконати конкурсне завдання в режимі он-лайн.

 

 

Учасники Олімпіади, які набрали не менше 75% балів на першому етапі, будуть запрошені на другий (очний) тур, який пройде 20-21 квітня на базі академії (м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4).

 

Про всі етапи участі в олімпіадах – реєстрацію, надсилання розв’язків, отримання запрошення на участь у другому турі можливо дізнатися за телефонами:

(048) 723-04-98, (048) 723-29-55.

 

Результати проведення першого (дистанційного) туру олімпіад.pdf [115,57 Kb] (cкачиваний: 77)
Результати другого туру.pdf [209,64 Kb] (cкачиваний: 37)