Кафедра енергетичного та водогосподарського будівництва

Осадчий В. С.
Завідувач кафедри, доцент, кандидат технічних наук
Кафедру енергетичного та водогосподарського будівництва було засновано у 1951 році. Її очолив відомий у СРСР професор Аристовський Валер’ян Валер’янович.
Перший випуск молодих інженерів-гідротехніків відбувся у 1953 році, з тих пір кафедра підготувала понад 6000 молодих спеціалістів. Випускники кафедри – герої праці та заслужені будівельники, лауреати державних премій, міністри та заступники міністрів України, Росії, Грузії, Молдови та інших країн, керівники провідних гідротехнічних та будівельних організацій, проектних інститутів.
За участю наших випускників збудовано найбільші гідростанції, порти, канали, заводи та міста у колишньому СРСР, Китаї, Єгипті, Болгарії, Угорщині та інших країнах Європи, Азії та Африки. Кафедра має сучасні лекційні аудиторії та спеціалізовані лабораторії, комп’ютерні класи з вільним доступом до мережі Internet. На кафедрі функціонує регіональна комплексна лабораторія сейсмостійкості та надійності будівель та споруд ОДАБА, НДІБК.
 
 
Состав кафедры: доцент Анисимов  Константин  Иванович, ассистент  Бааджи  Владимир  Георгиевич, доцент  Блажко  Анатолий  Петрович, к.т.н, доцент, Горенко  Александр  Викторович, к.т.н,  доцент,  Дмитриев  Сергей  Владимирович, ассистент  Бондаренко  Анастасия  Сергевна, ассистент  Адамов  Олег  Васильевич, ассистент  Синица  Роман  Валериевич, доцент Коломиец  Сергей  Петрович, д.т.н., профессор  Рогачко  Станислав  Иванович, д.т.н,  профессор, зав.каф, Егупов  Константин  Вячеславович, д.т.н,  профессор Шавва Кузьма Иванович, к.т.н, доцент  Осадчий  Владимир  Степанович, доцент  Осадчий  Сергей  Степанович, ассистент  Великий  Денис  Игоревич, ст.преп  Якушев  Дмитрий  Игоревич. 
 
На кафедрі здійснюється навчання студентів за напрямами «Будівництво» та «Водні ресурси» за спеціальностями:
• «Гідротехнічне будівництво» - на кваліфікаційному рівні «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».
• «Гідротехніка» - на кваліфікаційному рівні «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».
На кафедрі навчають розраховувати та розробляти проекти гребель, набережних, промислових та житлових будівель, систем меліорації.
Інженер-гідротехнік може здійснювати керівництво будь-яким різновидом будівельних робіт. Випускники нашої кафедри отримують спеціальність, що користується великим попитом та відкриває перед ними широкі перспективи професійного зростання.

Специальные ресурсы кафедры


 

Система online тестирования знаний студентов

 


Методические указания кафедры в электронном виде

Обзор хранилища