49 міська олімпіада з креслення серед школярів

Міські шкільні олімпіади з креслення в Одесі мають давню традицію. В цьому році відбулася 49 олімпіада з креслення. Традиційно в цій олімпіаді беруть участь не лише школярі міста Одеси, а також учні з інших міст України, та інших країн. Широка географія дозволяє проводити змагання на високому рівні, а головне, допомагає з’єднати молодь, захоплену вивченням «міжнародної мови», якою є мова графіки. Одеська державна академія будівництва та архітектури з 1991 року є членом Європейської асоціації університетів. Завдяки цьому, міські шкільні олімпіади з креслення проходять саме в академії. Традиційно олімпіада з креслення школярів проводиться на кафедрі Нарисної геометрії і креслення. Важливо, що в проведенні олімпіади активну участь приймають студенти, причому протягом як підготовки, так і проведення заходу.

Це не тільки організаційна робота, але й розробка завдань, участь в реєстрації, перевірці і врученні нагород. Як показує багаторічна практика, проведення олімпіад проходить на високому емоційному рівні. Для усіх учасників заходу – це свято. Отриманий досвід роботи студентів залишається з ними на довгі роки і буде корисним в подальшому житті, не кажучи про те, що їх знання з інженерної графіки обов’язково покращаться. При підведенні підсумків оцінюються усі виконані завдання. Таким чином, переможцем олімпіади може стати школяр, який не тільки володіє знаннями і технічними навиками креслення, а й умінням мислити нестандартно. Слід підкреслити, що всі завдання олімпіади відповідають рівню шкільної програми. Завдання охоплюють увесь спектр питань, пов’язаних з графічною грамотністю, якою є креслення. В рамках олімпіади відбулась прес-конференція з представниками шкіл, а також відео зйомка олімпіади, яку за бажанням можна переглянути на Інтернет сайті академії. Переможці олімпіади були нагороджені коштовними подарунками та грамотами.

Стойкова А.М., Вікторов О.В.

49 міська олімпіада з креслення 49 міська олімпіада з креслення 49 міська олімпіада з креслення 49 міська олімпіада з креслення 49 міська олімпіада з креслення 49 міська олімпіада з креслення

Підведення підсумків 49-ої олімпіади, переможці

5-7 клас

I - Юмашев Олександр – 7кл. ЗОШ №24 м.Одеси

II - Коваленко Єлизавета – 7 кл. ЗОШ №40 м.Одеси

III -Маляцький Едуард - 7 кл. ЗОШ №40 м.Одеси

IV - Диков Олексій - 7 кл. ЗОШ №40 м.Одеси

V - Люблінська Анастасія – 7кл. ЗОШ №67 м.Одеси

VI - Давидюк Микола – 5кл. ЗОШ №17 м.Одеси

7-9 клас

I - Піщемуха Олена – 9кл. ЗОШ № 8 м.Одеси

II - Григорян Артем – 9кл. ЗОШ № 7 м.Одеси

III -Кошелева Маргарита – 8кл. ЗОШ № 71 м.Одеси

IV - Шишкина Анастасія – 9кл. ЗОШ №5 м.Одеси

V - Пазюк Анна – 8кл. ЗОШ №22 м.Одеси

10-11 клас

I - Бородина Серафима – 10кл. ЗОШ №17 м.Одеси

II - Коляда Вадим – 10кл. ЗОШ № 22 м.Одеси

III -Нигрецька Дар´я – 11 кл. ЗОШ №24 м.Одеси

IV - Іщук Дар´я – 11кл. ЗОШ №49 м.Одеси

V - Неізвестний Дмитро – 10кл. ЗОШ №24 м.Одеси

Студенти організатори

ТВ-194 Гребенчукова А.,

ТВ-193 Амерджанян Г., Генкин І., Ковальова Е., Крушельницька І., Петрашова В., Поддубняк А., Прогульна І., Труніна А., Щербіна А.

ЗтК-107 Савенков А., Волканова М., Урсол М., Пархоменко Т., Николаевич О., Слівка Д., Сомар А., Недіна І., Дорошенко Б., Васильева Т., Бутенко А.