ЗАПРОШЕННЯ

На шкільну олімпіаду з креслення
Одеська державна академія будівництва та архітектури

Дорогий друже!

Одеська державна академія будівництва та архітектури запрошує тебе на міську шкільну олімпіаду з креслення, яка відбудеться 15 травня в ОДАБА на кафедрі нарисної геометрії та креслення о 9:00 годині.

Традиційно в олімпіаді беруть участь не тільки школярі міста Одеси, але й учні з інших міст України, та інших країн. Широка географія дозволяє проводити змагання на високому рівні, а головне, допомагає з'єднати молодь різних країн, захоплену вивченням міжнародної мови, якою є мова графіки.

Одеська державна академія будівництва та архітектури веде свій відлік годин з 1930 року, у 1991 році Академія стала членом європейської асоціації університетів, у 1994 році Академія була ліцензована за вищим IV рівнем акредитації.

Бажаємо тобі успішно використати свої знання в олімпіаді та в подальшому навчанні, можливо й у нашій Академії. Сьогодні Академія є найбільшим центром підготовки наукових та інженерних кадрів України.

ОРГКОМІТЕТ:

Дорофєєв В.С., д.т.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, ректор Одеської державної академії будівництва та архітектури, голова Одеського відділення академії будівництва України

Урєньов В.П., д. арх., професор, заслужений архітектор України, дійсний член української академії архітектури, директор Архітектурно-художнього інституту, зав. кафедрою Архітектури будівель та споруд.

Джугурян Т.Г., доктор технічних наук, професор, завідуючий кафедрою нарисної геометрії та креслення

Вікторов О.В., кандидат технічних наук, доцент, голова журі

ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Заявки приймаються до 8 травня на кафедрі нарисної геометрії та креслення (інститут інженерно-екологічних систем, 7 поверх), можливо поштою.

ЗАЯВА на олімпіаду по черчению.doc [33 Kb] (cкачиваний: 48)